www.hotel-ubytovani.com
Hotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - disponuje restauracíHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - disponuje vinárnouHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka -  je k dispozici připojení na internetHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - disponuje kavárnouHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - krytý bazén v hotelu.Hotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rychnov nad Kněžnou Studánka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Studánka
Letovisko Studánka 468, Rychnov nad Kněžnou 51601
Česká Republika
Hotel-Rychnov-Studanka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Studánka ubytování Rychnov nad Kněžnou Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Studánka - ubytování Rychnov nad Kněžnou | Vítejte

 
Hotel Rychnov nad Kněžnou Studánka Hotel Studánka je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou. Rychnov nad Kněžnou je město s bohatou historií i současným společenským životem. Hotel Studánka Rychnov nad Kněžnou leží v klidném, romantickém prostředí, s výhledem do zeleně Lesa Včelného. Pohádkové místo sloužilo již od 17. století k lázeňským a rekreačním účelům a uspokojí i požadavky dnešní moderní společnosti.

Ubytování
Hotel Studánka nabízí celoročně ubytování v kategorii 3* a 4*. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a má svůj název a příběh. Komfortní ubytování s názvy jako U Vodníka, V Říši baječin nebo např. U tří koček. Nad každým pokojem je umístěn keramický medailonek a v pokoji je pověst vztahující se k danému pokoji. Každý pokoj je tematicky laděný do jedné barvy, tón v tónu. Pověsti pocházejí z okolí hotelu a přilehlého lesa Včelného. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel Studánka, včetně restaurace. Místo vyhrazené pro kuřáky je pouze ve vinárně.

Pokoje
Prostorné pokoje jsou plně vybaveny zařízením odpovídající tříhvězdičkovému a čtyřhvězdičkovému standardu. Na všech pokojích jsou LCD televizory, sejfy, minibary a připojení k internetu. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Některé pokoje mají vlastní balkon. Sedm pokojů je propojeno uzamykatelnými dveřmi a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, hosté mohou spát odděleně od dětí nebo být v kontaktu s přáteli. Hotel Studánka je pohodlně přístupný pro hendikepované hosty a jeden z pokojů je určený přímo pro hendikepované. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého teplého i studeného bufetu a bezplatná návštěva hotelového bazénového centra - relaxační bazén, vířivka, Kneippův chodník. Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na samostatné lůžko.

Restaurace
Součástí hotelu Studánka je Madlečnina restaurace, ve které kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové, vegetariánskou a bio stravu. Při přípravě jídel kuchaři hotelu Studánka používají pouze čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů. Cílem kuchařů je dobře uvařit chutné pokrmy. V restauraci je zařízen dětský koutek, kde si děti mohou hrát, malovat a pod. Hotel Studánka dále disponuje kavárnou a vinárnou.

Konference
Hotel Studánka je vhodný pro uspořádání školení, pracovního zasedání, semináře, prezentace, konference a kongresu. Velkou předností letoviska Studánka je široký rozsah doprovodných služeb. Kongresový sál s maximální kapacitou 230 osob  je možné rozdělit na 3 menší salonky pro 60 osob. Různá variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce, prostřednictvím posuvných stěn, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salónků či přednáškových sálů. K dispozici je samozřejmě běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, dataprojektory, moderní audiovizuální technika, výborné ozvučení sálu i salonků. Hotel Studánka je pokrytý Wi-Fi zone připojením k internetu.

Welness
Součástí hotelu Studánka je wellness a lázeňské centrum, které obsahuje bazén, vířivky, bylinkové parní lázně, finské sauny, masáže provoněné esenciálními oleji, vonné koupele a fitness.

Sportovní možnosti
V Rychnově nad Kněžnou je dále koupaliště vzdáleno cca 700 m od hotelu Studánka, krytý bazén, krytý zimní stadion, tenisové kurty, jízda na motokárách. V blízkosti hotelu Studánka jsou lyžařská střediska Deštné, Říčky,  Olešnice, Sedloňov.